ST18/SMAM/SMAM/72IN.pdf
ST18/SMAM/SMAM/72IN.pdf
| Series | Sucotest | Sucotest | Sucotest | Sucotest | Sucotest |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Style | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA |
| 1stConnector | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug |
| 1stContactGender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 1stConnectorMountingFeature | - | - | - | - | - |
| 2ndConnector | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug |
| 2ndContactGender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2ndConnectorMountingFeature | - | - | - | - | - |
| CableType | 4.60mm OD Coaxial Cable | 4.60mm OD Coaxial Cable | 4.60mm OD Coaxial Cable | 4.60mm OD Coaxial Cable | 4.60mm OD Coaxial Cable |
| CableImpedance | - | - | - | - | - |
| ConnectorImpedance | - | - | - | - | - |
| OverallImpedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency-Max | 18 GHz | 18 GHz | 18 GHz | 18 GHz | 18 GHz |