OBR7500-R100-2EP-IO-V31.pdf
OBR7500-R100-2EP-IO-V31.pdf
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| SensingDistance | 295.28 (7.5m) | 295.28 (7.5m) | 295.28 (7.5m) | 295.28 (7.5m) | 295.28 (7.5m) |
| SensingObject | - | - | - | - | - |
| SensingLight | Infrared | Infrared | Infrared | Infrared | Infrared |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Current-Supply | 25 mA | 25 mA | 25 mA | 25 mA | 25 mA |
| Voltage-Supply | 10V ~ 30V | 10V ~ 30V | 10V ~ 30V | 10V ~ 30V | 10V ~ 30V |