ML100-55/103/115.pdf
ML100-55/103/115.pdf
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| SensingDistance | 196.85 (5m) | 196.85 (5m) | 196.85 (5m) | 196.85 (5m) | 196.85 (5m) |
| SensingObject | - | - | - | - | - |
| SensingLight | Infrared | Infrared | Infrared | Infrared | Infrared |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Current-Supply | 20 mA | 20 mA | 20 mA | 20 mA | 20 mA |
| Voltage-Supply | 10V ~ 30V | 10V ~ 30V | 10V ~ 30V | 10V ~ 30V | 10V ~ 30V |