E125N50X4.pdf
E125N50X4.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of E125N50X4.
| Image |  |
| Part Number | 75-50RCG-2 | E125N50X4 | E150N50X4 |
| Manufacturer | TTM Technologies, Inc. | TTM Technologies, Inc. | TTM Technologies, Inc. |
| Package/Case | - | - | - |
| Packaging | Tray | Tray | Tray |
| Series | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active |
| Resistance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Tolerance | ±2% | ±2% | ±2% |
| Power(Watts) | 125W | 125W | 125W |
| Composition | Thick Film | Thick Film | Thick Film |
| Features | RF, High Frequency | RF, High Frequency | RF, High Frequency |
| TemperatureCoefficient | - | - | - |
| OperatingTemperature | -55°C ~ 150°C | -55°C ~ 150°C | -55°C ~ 150°C |
| Ratings | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.250 L x 0.250 W (6.35mm x 6.35mm) | 0.250 L x 0.250 W (6.35mm x 6.35mm) | 0.250 L x 0.250 W (6.35mm x 6.35mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.068 (1.73mm) | 0.068 (1.73mm) | 0.068 (1.73mm) |