1550WABK.pdf
1550WABK.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1550WABK.
| Image |  |
| Part Number | 1550WLBK | 1550WD | 1550WABK | 1550WL | 1550WQ |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 1550W | 1550W | 1550W | 1550W | 1550W |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| ContainerType | Box | Box | Box | Box | Box |
| Size/Dimension | 3.504 L x 1.378 W (89.00mm x 35.00mm) | 3.504 L x 1.378 W (89.00mm x 35.00mm) | 3.504 L x 1.378 W (89.00mm x 35.00mm) | 3.504 L x 1.378 W (89.00mm x 35.00mm) | 3.504 L x 1.378 W (89.00mm x 35.00mm) |
| Height | 1.185 (30.10mm) | 1.185 (30.10mm) | 1.185 (30.10mm) | 1.185 (30.10mm) | 1.185 (30.10mm) |
| Area(LxW) | 4.83in² (31.2cm²) | 4.83in² (31.2cm²) | 4.83in² (31.2cm²) | 4.83in² (31.2cm²) | 4.83in² (31.2cm²) |
| Design | Cover Included | Cover Included | Cover Included | Cover Included | Cover Included |
| Color | Black | Black | Black | Black | Black |
| Thickness | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) |