XEC24P3-30GR.pdf
XEC24P3-30GR.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of XEC24P3-30GR.
| Image |  |
| Series | Xinger® | Xinger® | Xinger® | Xinger® | Xinger® |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CouplerType | Standard | Standard | Standard | Standard | Standard |
| Frequency | 2.4GHz ~ 2.5GHz | 2.4GHz ~ 2.5GHz | 2.4GHz ~ 2.5GHz | 2.4GHz ~ 2.5GHz | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| CouplingFactor | 30dB | 30dB | 30dB | 30dB | 30dB |
| InsertionLoss | 0.1dB | 0.1dB | 0.1dB | 0.1dB | 0.1dB |
| Power-Max | 300W | 300W | 300W | 300W | 300W |