WT200-2F12F1-24INCH.pdf
WT200-2F12F1-24INCH.pdf
| Image |  |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | WT | WT | WT | WT | WT |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Style | 2.4mm to 2.4mm | 2.4mm to 2.4mm | 2.4mm to 2.4mm | 2.4mm to 2.4mm | 2.4mm to 2.4mm |
| 1stConnector | 2.4mm Jack | 2.4mm Jack | 2.4mm Jack | 2.4mm Jack | 2.4mm Jack |
| 1stContactGender | Female | Female | Female | Female | Female |
| 1stConnectorMountingType | - | - | - | - | - |
| 1stConnectorMountingFeature | - | - | - | - | - |
| 2ndConnector | 2.4mm Jack | 2.4mm Jack | 2.4mm Jack | 2.4mm Jack | 2.4mm Jack |
| 2ndContactGender | Female | Female | Female | Female | Female |
| 2ndConnectorMountingType | - | - | - | - | - |
| 2ndConnectorMountingFeature | - | - | - | - | - |
| Length | 24.00 (609.60mm) | 24.00 (609.60mm) | 24.00 (609.60mm) | 24.00 (609.60mm) | 24.00 (609.60mm) |
| CableType | - | - | - | - | - |
| CableImpedance | - | - | - | - | - |
| ConnectorImpedance | - | - | - | - | - |
| OverallImpedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency-Max | 50 GHz | 50 GHz | 50 GHz | 50 GHz | 50 GHz |