VN5E050MJ-E.pdf
VN5E050MJ-E.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of VN5E050MJ-E.
| Image |  |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | VIPower™ | VIPower™ | VIPower™ | VIPower™ | VIPower™ |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ratio-Input:Output | 1:1 | 1:1 | 1:1 | 1:1 | 1:1 |
| OutputConfiguration | High Side | High Side | High Side | High Side | High Side |
| OutputType | N-Channel | N-Channel | N-Channel | N-Channel | N-Channel |
| Interface | On/Off | On/Off | On/Off | On/Off | On/Off |
| Voltage-Load | 4.5V ~ 28V | 4.5V ~ 28V | 4.5V ~ 28V | 4.5V ~ 28V | 4.5V ~ 28V |
| Current-Output(Max) | 19A | 19A | 19A | 19A | 19A |
| RdsOn(Typ) | 50mOhm (Max) | 50mOhm (Max) | 50mOhm (Max) | 50mOhm (Max) | 50mOhm (Max) |