TVA270SA.pdf
TVA270SA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TVA270SA.
| Image |  |
| Series | SiBar | SiBar | SiBar | SiBar | SiBar |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Voltage-Breakover | 365V | 365V | 365V | 365V | 365V |
| Voltage-OffState | 270V | 270V | 270V | 270V | 270V |
| Voltage-OnState | 4 V | 4 V | 4 V | 4 V | 4 V |
| Current-PeakPulse(8/20µs) | 150 A | 150 A | 150 A | 150 A | 150 A |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 50 A | 50 A | 50 A | 50 A | 50 A |
| Current-Hold(Ih) | 150 mA | 150 mA | 150 mA | 150 mA | 150 mA |
| NumberofElements | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance | 33pF | 33pF | 33pF | 33pF | 33pF |