TS3006ITD833T.pdf
TS3006ITD833T.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TS3006ITD833T.
| Image |  |
| Manufacturer | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Count | - | - | - | - | - |
| Frequency | 9kHz ~ 300kHz | 9kHz ~ 300kHz | 9kHz ~ 300kHz | 9kHz ~ 300kHz | 9kHz ~ 300kHz |
| Voltage-Supply | 1.55V ~ 5.25V | 1.55V ~ 5.25V | 1.55V ~ 5.25V | 1.55V ~ 5.25V | 1.55V ~ 5.25V |
| Current-Supply | 2.7 µA | 2.7 µA | 2.7 µA | 2.7 µA | 2.7 µA |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |