TS1100-25EG5.pdf
TS1100-25EG5.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TS1100-25EG5.
| Image |  |
| Manufacturer | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs |
| Packaging | Strip | Strip | Strip | Strip | Strip |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| AmplifierType | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| OutputType | - | - | - | - | - |
| SlewRate | - | - | - | - | - |
| GainBandwidthProduct | - | - | - | - | - |
| -3dbBandwidth | 6 kHz | 6 kHz | 6 kHz | 6 kHz | 6 kHz |
| Current-InputBias | - | - | - | - | - |
| Voltage-InputOffset | 30 µV | 30 µV | 30 µV | 30 µV | 30 µV |
| Current-Supply | 680nA | 680nA | 680nA | 680nA | 680nA |
| Current-Output/Channel | - | - | - | - | - |
| Voltage-SupplySpan(Min) | 2 V | 2 V | 2 V | 2 V | 2 V |
| Voltage-SupplySpan(Max) | 25 V | 25 V | 25 V | 25 V | 25 V |