PE3C6368-50CM.pdf
PE3C6368-50CM.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3C6368-50CM.
| Image |  |
| Manufacturer | Pasternack | Pasternack | Pasternack | Pasternack | Pasternack |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| 1stConnector | 7/16 Plug | 7/16 Plug | 7/16 Plug | 7/16 Plug | 7/16 Plug |
| 1stContactGender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 1stConnectorMountingType | - | - | - | - | - |
| 1stConnectorMountingFeature | - | - | - | - | - |
| 2ndConnector | 7/16 Plug | 7/16 Plug | 7/16 Plug | 7/16 Plug | 7/16 Plug |
| 2ndContactGender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2ndConnectorMountingType | - | - | - | - | - |
| 2ndConnectorMountingFeature | - | - | - | - | - |
| Length | 19.69 (500.00mm) | 19.69 (500.00mm) | 19.69 (500.00mm) | 19.69 (500.00mm) | 19.69 (500.00mm) |
| CableType | - | - | - | - | - |
| CableImpedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| ConnectorImpedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| OverallImpedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency-Max | 5.8 GHz | 5.8 GHz | 5.8 GHz | 5.8 GHz | 5.8 GHz |