PE2CP1121-30.pdf
PE2CP1121-30.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE2CP1121-30.
| Image |  |
| Manufacturer | Pasternack | Pasternack | Pasternack | Pasternack | Pasternack |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CouplerType | Standard | Standard | Standard | Standard | Standard |
| Frequency | 18GHz ~ 26GHz | 18GHz ~ 26GHz | 18GHz ~ 26GHz | 18GHz ~ 26GHz | 18GHz ~ 26GHz |
| CouplingFactor | 30dB | 30dB | 30dB | 30dB | 30dB |
| Applications | 5G, GSM, LTE | 5G, GSM, LTE | 5G, GSM, LTE | 5G, GSM, LTE | 5G, GSM, LTE |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| Power-Max | 30W | 30W | 30W | 30W | 30W |