EKMH451VND821MU45U.pdf
| Series | KMH | KMH | KMH | KMH | KMH |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 820 µF | 820 µF | 820 µF | 820 µF | 820 µF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 450 V | 450 V | 450 V | 450 V | 450 V |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | - | - | - | - | - |
| Applications | - | - | - | - | - |
| RippleCurrent@LowFrequency | - | - | - | - | - |
| RippleCurrent@HighFrequency | - | - | - | - | - |
| Impedance | - | - | - | - | - |
| LeadSpacing | 0.886 (22.50mm) | 0.886 (22.50mm) | 0.886 (22.50mm) | 0.886 (22.50mm) | 0.886 (22.50mm) |