C16N50Z4A.pdf
C16N50Z4A.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of C16N50Z4A.
| Image |  |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| AttenuationValue | - | - | - | - | - |
| FrequencyRange | 0 Hz ~ 3 GHz | 0 Hz ~ 3 GHz | 0 Hz ~ 3 GHz | 0 Hz ~ 3 GHz | 0 Hz ~ 3 GHz |
| Power(Watts) | 16W | 16W | 16W | 16W | 16W |
| Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |