BL-HBXJXGX32L.pdf
BL-HBXJXGX32L.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BL-HBXJXGX32L.
| Image |  |
| Package/Case | 6-SMD, J-Lead | 6-SMD, J-Lead | 6-SMD, J-Lead | 6-SMD, J-Lead | 6-SMD, J-Lead |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Configuration | Independent | Independent | Independent | Independent | Independent |
| LensColor | Colorless | Colorless | Colorless | Colorless | Colorless |
| LensTransparency | Clear | Clear | Clear | Clear | Clear |
| LensSize | - | - | - | - | - |
| Voltage-Forward(Vf)(Typ) | 2V Red, 3.2V Green, 3.3V Blue | 2V Red, 3.2V Green, 3.3V Blue | 2V Red, 3.2V Green, 3.3V Blue | 2V Red, 3.2V Green, 3.3V Blue | 2V Red, 3.2V Green, 3.3V Blue |
| Current-Test | 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue | 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue | 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue | 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue | 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue |
| ViewingAngle | 120° | 120° | 120° | 120° | 120° |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 5.00mm L x 5.00mm W | 5.00mm L x 5.00mm W | 5.00mm L x 5.00mm W | 5.00mm L x 5.00mm W | 5.00mm L x 5.00mm W |