Silicon Labs 545DAA161M132BCG
545DAA161M132BCG
Part No.:
545DAA161M132BCG
Datasheet:
545DAA161M132BCG.pdf
Frequency:
161.132 MHz
Output:
CML
Voltage-Supply:
1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability:
±20ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
121mA
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)