Silicon Labs 545AAA27M0000BCG
545AAA27M0000BCG
Part No.:
545AAA27M0000BCG
Datasheet:
545AAA27M0000BCG.pdf
Frequency:
27 MHz
Output:
LVPECL
Voltage-Supply:
2.5V ~ 3.3V
FrequencyStability:
±20ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
153mA
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)