250250-4X50-2.pdf
250250-4X50-2.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 250250-4X50-2.
| Image |  |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| AttenuationValue | - | - | - | - | - |
| FrequencyRange | 0 Hz ~ 2 GHz | 0 Hz ~ 2 GHz | 0 Hz ~ 2 GHz | 0 Hz ~ 2 GHz | 0 Hz ~ 2 GHz |
| Power(Watts) | 40W | 40W | 40W | 40W | 40W |
| Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |