20-120RP-S.pdf
20-120RP-S.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 20-120RP-S.
| Image |  |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| AttenuationValue | - | - | - | - | - |
| FrequencyRange | 0 Hz ~ 4 GHz | 0 Hz ~ 4 GHz | 0 Hz ~ 4 GHz | 0 Hz ~ 4 GHz | 0 Hz ~ 4 GHz |
| Power(Watts) | 20W | 20W | 20W | 20W | 20W |
| Impedance | 120 Ohms | 120 Ohms | 120 Ohms | 120 Ohms | 120 Ohms |