1591XXTBK.pdf
1591XXTBK.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1591XXTBK.
| Series | 1591XX | 1591XX | 1591XX | 1591XX | 1591XX |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| ContainerType | Box | Box | Box | Box | Box |
| Size/Dimension | 4.853 L x 3.278 W (123.27mm x 83.26mm) | 4.853 L x 3.278 W (123.27mm x 83.26mm) | 4.853 L x 3.278 W (123.27mm x 83.26mm) | 4.853 L x 3.278 W (123.27mm x 83.26mm) | 4.853 L x 3.278 W (123.27mm x 83.26mm) |
| Height | 2.392 (60.76mm) | 2.392 (60.76mm) | 2.392 (60.76mm) | 2.392 (60.76mm) | 2.392 (60.76mm) |
| Area(LxW) | 15.9in² (103cm²) | 15.9in² (103cm²) | 15.9in² (103cm²) | 15.9in² (103cm²) | 15.9in² (103cm²) |
| Design | Cover Included | Cover Included | Cover Included | Cover Included | Cover Included |
| Material | Plastic, ABS | Plastic, ABS | Plastic, ABS | Plastic, ABS | Plastic, ABS |
| Color | Black | Black | Black | Black | Black |
| Thickness | 0.079 (2.01mm) | 0.079 (2.01mm) | 0.079 (2.01mm) | 0.079 (2.01mm) | 0.079 (2.01mm) |